Golden Team ZG przesuniety do 3 ligi !!!!

Niestety po wczorajszej decyzji o wycofaniu ekipy FVC centrum-xero endhome , dzisiaj zarząd ligi zafundował nam kolejną gorzką pigułkę.

Ujęta już w terminarzu naszej grupy 4 ligi ekipa Golden Team ZG została przesunięta do 3 ligi.

Tym samym w naszej grupie A pozostało 8 zespołów, co daje tylko 7 spotkań w rundzie jesiennej i poddaje pod wątpliwość sens uczestnictwa w rozgrywkach.

Dla porównania jeszcze niedawno w 4 lidze rozgrywało się 12 spotkań po 60 minut co dawało 720 minut gry w rundzie.

Na chwilę obecną możemy liczyć na jedynie 7 meczów po 50 minut, co daje łączną sumę 350 minut gry.  Tak więc jest to spadek o ponad 50 % !!!

Az strach pomyśleć jeśli w trakcie rozgrywek jeszcze jedna ekipa zostanie wycofana.

Na pewno granie 7 lub 6 meczów w przeciągu pół roku ma niewiele wspólnego z duchem sportu .