Poland Team - Endnogoup.com.pl 19:15

W pierwszym przedsezonowym  sparingu nasza drużyna pokonała 3-ligową ekipę Endnogoup.com.pl.

Jako że rywale stawili się na spotkanie w pięcioosobowym składzie, to oddelegowaliśmy im jednego zawodnika do pomocy  Dawida Marcinkiewicza. Nasz najmłodszy zawodnik poradził sobie bardzo dobrze i był wzmocnieniem dla naszych dzisiejszych przeciwników .

Mecz swoim przebiegiem przypominał typowy rollercoaster, gdyż obie ekipy grały i zdobywały bramki ,,falami", po których inicjatywę przejmował przeciwnik. Jednak w decydującym momencie meczu nasz zespół wziął sprawę w swoje ręce , i uzyskał przewagę kilku bramek którą utrzymał już do końca.

Jeśli chodzi o mankamenty w naszej grze, to na pewno do głównych grzechów można zaliczyć słabą formę fizyczną większości zawodników oraz brak krycia rywali przez co stworzyli sobie mnóstwo sytuacji.Razi też  pasywność zawodników przy wyprowadzaniu akcji, przez co zawodnik który znajduję się z piłką przy nodze musi wybierać między ryzykownym dryblingiem, długa piłką na ,,aferę" lub wycofaniem do tyłu. Musimy być bardziej odpowiedzialni w obronie i pokazywać się do podania, przez co zawodnik z piłką przy nodze ma więcej wariantów w rozegraniu.

Jest jednak jeszcze trochę czasu na poprawę, gdyż do pierwszego spotkania ligowego zagramy jeszcze kilka sparingów w których będziemy mogli owe braki zniwelować. Najważniejsze że jest serce do gry, a reszta przyjdzie z czasem.

Początki są trudne, ale teraz może być tylko lepiej.

Poland Team ( 4 liga) - Endnogoup.com.pl ( 3 Liga ) 19:15

bramki:

7x Dawid Wieczorkiewicz
4x Mateusz Szczublewski
3x Stefan Bokła
2x Paweł Michalski
1x Marcin Jeż
1x Dawid Marcinkiewicz
1x samobójcza

Zapraszam do komentowania .